تبلیغات
السلام علیک یا فاطمة الزهراء (س) - هشدار آیت الله سبحانی نسبت به کلیساهای‌ خانگی
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

السلام علیک یا فاطمة الزهراء (س)
 
ولایت و امامت،مسائل مرتبط بانظام خانواده، مشاوره خانواده

یاأحمد! لولاک لماخلقت الافلاک،لولا على لماخلقتک،لولافاطمه لماخلقتکما به وبلاگ یاوران حضرت زهراء ( گل یاس علی ) سلام الله علیها خوش آمدید شهادت مادرم فاطمه (س) افسانه نیست!!!! ما تا آخر ایستاده ایم
 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 1391/08/8 توسط حجت الاسلام سیدعلی امیرفخری

بسم الله الرحمن الرحیم

به گزارش «شیعه نیوز»، آیت الله جعفر سبحانی در دیدار جمعی از طلاب و استادان حوزه علمیه مسجد سلیمان، در مؤسسه امام صادق(علیه السلام) قم، ضمن هشدار نسبت به فعالیت‌های ضدشیعی در منطقه خوزستان، گفت: دشمنانی که از خارج علیه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش می‌کنند به خوزستان توجه ویژه‌ای دارند و با دادن پول و امکانات از مردم می‌خواهند که از تشیع برگردند.
وی تأکید کرد: در بعضی از کشورهای عربی حاشیه خلیج‌فارس شرط اقامت در این کشورها را برگشتن از تشیع قرار داده اند که این مسئله نشان از دشمنی جدی آنان با تشیع دارد. افرادی که سیاست ضد شیعی و ضد اسلامی را دنبال می کنند مسلمان نیستند
این مرجع تقلید افزود: افرادی که سیاست ضدشیعی و ضداسلامی را دنبال می‌کنند ارتباطی به شیعه و سنی ندارند و اصلا مسلمان نیستند.
وی ادامه داد: شیخ‌های منطقه که سیاست‌های آمریکا را دنبال می‌کنند، وقتی از کشور خود بیرون می‌روند، بی‌دینی خود را نشان می‌دهند و در حالی که نه قبا دارند و نه عبا و به عیش و نوش و خوش‌گذرانی می‌پردازند و وقتی به کشورشان باز می‌گردند به دنبال این هستند که ما را از دینمان بازدارند، البته این‌ها صرفا با دین دشمنی ندارند، بلکه با روحیه انقلابی ما مخالفند و از روحیه انقلابی تشیع وحشت دارند.
روحانیون خوزستان باید مراقب فعالیت ضداسلامی وهابیون در منطقه باشند
آیت‌الله سبحانی افزود: وظیفه روحانیت خوزستان تنها این نیست که به مسجد بروند و نماز جماعت اقامه کنند، بلکه باید مراقب فعالیت ضداسلامی وهابیون در منطقه باشند.
وی خطاب به روحانیون تأکید کرد: هوشیار باشید، مبادا اجازه دهید کلیساهای خانگی تشکیل دهند و یا وهابیون در خانه‌های مردم به تبلیغ وهابیت بپردازند.
این مرجع تقلید افزود: شما باید به مبانی وهابیت تسلط داشته باشید و بدانید که آن‌ها چه می‌گویند و با منطق خودشان به آن‌ها جواب دهید.

طبقه بندی: آخرین اخبار و رویدادها، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ