تبلیغات
السلام علیک یا فاطمة الزهراء (س) - راه حل جالب عالم دینی هندو به زنان هندوستان
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

السلام علیک یا فاطمة الزهراء (س)
 
ولایت و امامت،مسائل مرتبط بانظام خانواده، مشاوره خانواده

یاأحمد! لولاک لماخلقت الافلاک،لولا على لماخلقتک،لولافاطمه لماخلقتکما به وبلاگ یاوران حضرت زهراء ( گل یاس علی ) سلام الله علیها خوش آمدید شهادت مادرم فاطمه (س) افسانه نیست!!!! ما تا آخر ایستاده ایم
 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 1392/01/12 توسط حجت الاسلام سیدعلی امیرفخری

بسم الله الرحمن الرحیم

به گزارش « شیعه نیوز»، در پی موج خشمی که در کشور هند بعد از هتک حرمت های گسترده  به زنان این کشور صورت گرفت، یکی از مبلغان هندوی این کشور به زنان هندی توصیه کرد چون زنان مسلمان خود را بپوشانند.

مبلغ دینی این کشور" مادورای ادهینام" در گفتگو با روزنامه ی "دیکان ایکسامینر" گفت: لازم است که زنان هندی، زنان مسلمان را الگوی خود قرار دهند و جسم خود را کاملا بپوشانند تا هدف این گونه اقدامات در خیابانها قرار نگیرند. او هم چنین از دولت خواست که به حمایت از زنان در مقابل تجاوزات گسترده که در حال حاضر، به معضلی اجتماعی تبدیل شده است اقدام کند.

تعدادی از دانشگاهیان و سیاسی های به ظاهر باسواد و متجدد، این گفته های "ادهینام" را نصایح قرون وسطایی خواندند و آن را اهانت به زنان تلقی کردند، غافل از اینکه باید از این مبلغ روشنفکر درس بیاموزند.

قابل ذکر است که در پی تجاوز مرگبار چند جوان هندی به یک دختر دانشجو در 16 دسامبر سال گذشته که منجر به مرگ این دانشجو شد، تظاهرات گسترده ای در سراسر این کشور برگزار شد، پس از این حادثه، ، دهلی نو شاهد افزایش گزارش های دریافتی درباره جنایات بوده است.

والسلام علی من اتبع الهدی

طبقه بندی: آخرین اخبار و رویدادها، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ