تبلیغات
السلام علیک یا فاطمة الزهراء (س) - اعتراف سلفی ها به رد پای عربستان سعودی در سرکوب شیعیان
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

السلام علیک یا فاطمة الزهراء (س)
 
ولایت و امامت،مسائل مرتبط بانظام خانواده، مشاوره خانواده

یاأحمد! لولاک لماخلقت الافلاک،لولا على لماخلقتک،لولافاطمه لماخلقتکما به وبلاگ یاوران حضرت زهراء ( گل یاس علی ) سلام الله علیها خوش آمدید شهادت مادرم فاطمه (س) افسانه نیست!!!! ما تا آخر ایستاده ایم
 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 1392/01/19 توسط حجت الاسلام سیدعلی امیرفخری

بسم الله الرحمن الرحیم

به گزارش «شیعه نیوز»، "شریف طه" از رهبران حزب سلفی "النور" در سخنانی که در شبکه های اجتماعی اینترنتی قرار گرفته، اظهار داشت: کسانی که اعلام می کنند علی رغم وجود علمای ما و تلاش های آنها در سعودی، کویت و خلیج و...، هم چنان شیعیان در این مناطق هستند، باید به آنها بگویم که شیعیان شهروندان اصلی این مناطق هستند اما این تلاش های سعودی است که به آنها فرصت جولان نمی دهد و مانع فعالیت آنها در مسئولیت های کلیدی و مهم می شود. علی رغم همه تلاش های دولت سعودی باز هم صدای آشوب هایی از منطقه ی "الشرقیه" به گوش می رسد.

وی در ادامه سخنان خود گفت: شیعیان در این کشورها روز به روز در حال افزایش هستند و با ادعای آزادی (به گفته وی) تحرکات خود را بیشتر کرده اند و اگر فضل خدا! و مداخله سعودی نبود، تا به حال، یمن، بحرین، کویت و ... و حتی خود عربستان را بلعیده بودند!.

شایان ذکر است که حکومت سعودی مبالغ گزافی را برای مبارزه به تشیع اختصاص داده است. به عنوان مثال مدتی پیش " محمد العریفی"  که از چهره های سرشناس وهابیت است، اعلام کرد: هر مُبلغ سعودی که برای مبارزه با شیعیان به یمن برود، بین 1000 تا 1500 ریال سعودی دریافت خواهد کرد.

والسلام علی من اتبع الهدی

طبقه بندی: ولایت و امامت، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ